Każda osoba mianująca się typem domatora wie, jak wielką rolę w mieszkaniu odgrywają dodatki. Szczególną moc zyskują one właśnie teraz, gdy większość czasu spędzamy w swoich domach. Wiedzą o tym także właściciele sklepu Pepco Toruń, którzy każdego dnia dbają o to, by wszyscy czuli się dobrze w swoich czterech ścianach. Jeśli zatem szukasz inspiracji do urządzenia swojego własnego kąta, dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy Ci ofertę wskazanego przez nas sklepu i podpowiemy, gdzie znajdziesz ów obiekt na terenie Torunia. Zainteresowany? To wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Pepco Toruń – Kilka informacji o sklepie

Zacznijmy jednak od początku, a więc od przedstawienia wskazanego przez nas sklepu. Pepco Toruń to obiekt powstały w roku 1999, a więc 22 lata temu! Pierwotnie był on jednak znany pod nazwą L-Stretcher. Sklep zakwalifikowano do kategorii dyskontów przemysłowo-odzieżowych – wszystko za sprawą wyjątkowo szerokiej oferty. Ciekawostką jest, że firma Pepco powstała w… Polsce! Stanowiąc oddział brytyjskiego przedsiębiorstwa Brown&Jackson. Dziś wskazany przez nas obiekt jest już powszechnie znaną marką – dane z roku 2018 wskazują, że Pepco znajduje się w dziewięciu krajach europejskich. W dalszej części artykułu przedstawimy Ci szczegółową ofertę sklepu i podpowiemy, gdzie możesz znaleźć ów obiekt na terenie miasta Toruń.

Pepco Toruń – Co znajduje się w ofercie sklepu?

Nie ulega wątpliwości, że Pepco Toruń jest jednym z najbardziej popularnych sklepów z akcesoriami domowymi. To właśnie tam bez większego problemu znajdziemy bowiem wszelkie ozdoby i dodatki do domu (na przykład ramki na zdjęcia, świeczniki i sztuczne rośliny), a także liczne przybory kuchenne, koce, ręczniki, zabawki dla dzieci oraz akcesoria łazienkowe. To jednak nie wszystko! Warto zaznaczyć bowiem, że w ofercie Pepco znajdują się również dobrej jakości ubrania i modne dodatki, które uświetnią każdą stylizację. Jeśli zatem szukasz produktów do ozdobienia swojego mieszkania lub siebie samego, koniecznie sprawdź szczegółową ofertę Pepco: https://www.nowe-bielawy.pl/sklepy/pepco/.

Gdzie znajduje się Pepco w Toruniu?

Jesteś mieszkańcem Torunia i poszukujesz wskazanego przez nas sklepu? Przychodzimy Ci z pomocą! Ogromne Pepco Toruń znajduje się w Galerii Handlowej Nowe Bielawy przy ulicy Olsztyńskiej 8. Znajdziesz tam wszystko, czego dusza zapragnie – gwarantujemy, że omawiany przez nas dyskont jest wyposażony w szeroką gamę rozmaitych produktów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteś ciekaw, co dokładnie znajduje się na terenie owego obiektu? W takim razie zapraszamy Cię do kolejnego akapitu!

Dodatki, ubrania, zabawki…

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najpopularniejszych produktów, które możesz znaleźć w sklepie Pepco Toruń.

  • Ozdoby do domu – W ofercie wskazanego przez nas sklepu znajdują się wszelkiego rodzaju ramki na zdjęcia, świeczniki, sztuczne rośliny, lampki, doniczki… W skrócie – wszystkie rzeczy, które wpływają na klimat panujący w mieszkaniu.
  • Ubrania – Warto zaznaczyć, że katalog Pepco Toruń zawiera w sobie także odzież – mowa zarówno o ubraniach damskich i męskich, jak i dziecięcych. W sklepie znajdują się również piżamy, ciepłe szlafroki i wygodne kapcie.
  • Zabawki dla dzieci – Szukasz zabawek lub gier dla swojego milusińskiego? W takim razie musisz koniecznie odwiedzić wskazany przez nas sklep znajdujący się w Centrum Handlowym Nowe Bielawy!
  • Akcesoria kuchenne – Foremki na babeczki, blachy do pieczenia, rękawice kuchenne, fartuchy, wałki, chochle i sztućce… Pepco Toruń posiada w swojej ofercie wszelkie akcesoria niezbędne podczas gotowania rozmaitych potraw.

Warto zaznaczyć, że wskazane powyżej produkty to zaledwie przykłady stanowiące jedynie część oferty Pepco Toruń. Na terenie sklepu znajduje się o wiele więcej akcesoriów i dodatków, które stworzą klimat w każdym mieszkaniu.

Jak dojadę do Pepco Toruń?

Dobrze – wiesz już jak szeroka jest oferta wskazanego przez nas sklepu. Zapewne właśnie doszedłeś do wniosku, że jest to obiekt, który musisz odwiedzić! W takim razie załóż buty i czym prędzej biegnij na autobus. Do Galerii Handlowej Nowe Bielawy dojedziesz następującymi liniami:

  • 40 (przystanek: Bielawy)
  • 21, 30, 37 (przystanek: Barwna)
  • 35 (przystanek: Kolankowskiego)

Jak widzisz dojazd do omawianego przez nas Centrum Handlowego nie jest ani trochę skomplikowany, więc nie ma na co czekać!

Podsumowanie

W tym artykule przedstawiliśmy Ci sklep Pepco Toruń i dokładnie omówiliśmy jego ofertę. Jeśli zatem szukasz oryginalnych dodatków do domu lub elementów modnej odzieży, koniecznie się tam wybierz! Jesteśmy pewni, że oferta dyskontu spełni Twoje oczekiwania i pozytywnie Cię zaskoczy. Pamiętaj, że Galeria Handlowa Nowe Bielawy jest czynna w następujących godzinach:

  • Od poniedziałku do soboty: 9:00 – 21:00
  • W niedziele handlowe: 10:00 – 20:00

Nie czekaj – Urządź swoje mieszkanie według najnowszych trendów i czuj się komfortowo w swoich czterech ścianach!