Paradontoza to jedna z chorób przyzębia, z którą boryka się nawet 70% Polaków. Nieleczona może prowadzić nawet do utraty uzębienia, a sekret jej zwalczania polega głównie na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na choroby przyzębia wychodzi z pomocą firma Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie www.stopparadontozie.pl grono ekspertów doradza, jak uchronić się przed paradontozą, jak prawidłowo dbać o zęby i na jakie symptomy przede wszystkim być wyczulonym.

Na stronie można przeczytać porady ekspertów i poznać odpowiedzi na często zadawane pytania. Firma Periodent przystępnie przedstawia czynniki wiążące się z możliwością zachorowania i pokazuje, jak chronić się przed tym schorzeniem. Na www.stopparadontozie.pl można wykonać krótki test w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej o kwestii zagrożeń i indywidualnego ryzyka zachorowania. Dla wszystkich wypełniających ankietę proponowane są prezenty w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z darmową diagnostyką RTG.

Zdrowy uśmiech to nasza wizytówka. Dbając o to, aby zęby były zdrowe i zadbane, firma Periodent dokłada wszelkich starań, aby procent zachorowań na choroby przyzębia wśród Polaków stale malał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych i gwarantuje profesjonalne podejście do leczenia.